Plán golfového hřiště Černý most

převzato z GOLF.cz:

golfCM  “Záměr začal před pěti lety.  Celá lokalita má 150 hektarů a je zde územním plánem plánován rekreační park, včetně golfového hřiště.  Pozemky patří  zčásti  Hlavnímu Městu Praze, zčásti  akciovce GRČM. Jako jedno z mála nemá tato stavba  potíže se získáváním povolení, zelenými a ekology. Prostor byl  totiž v územním plánu již dávno určen právě pro výstavbu golfové hřiště. 
Staví se zde osmnácti jamkové hřiště floridského typu s délkou 6.248 metrů. Plocha má rozlohu  66 hektarů, na hřišti bude 150 bunkerů a 7 vodních ploch. Driving range bude mít celoroční provoz , jeho délka je 250 metrů a je vybaven šestadvaceti krytými odpališti.
Na celkem 13 hektarech budou vysazeny vzrostlé stromy a keře.  Celkem by tu mělo vyrůst 4.000  vzrostlých stromů, především buk a jasan. Dále bude vysazeno celkem 150.000 sazenic jedno až dvouletých lesních výpěstků. 
Stávající půlhektarový lesík uprostřed hřiště bude rozšířen na jeden hektar.  Na greenech bude vyseta monokultura psinečku, na fervejích kostřava s lipnicí.”

… ve výstavbě, předpokládá se otevření na podzim 2010.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s